Zadbane paznokcie dzięki nail barom

Piękne i zadbane dłonie dodają pewności siebie i wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. Są stale widoczne przez co powinny wyglądać na zadbane i estetyczne. Manicure nie polega jednak jedynie na pokryciu paznokci warstwą lakieru. Należy również zwrócić szczególną uwagę na skórę dłoni. Jest ona stale narażona na podrażnienia i oddziaływanie szkodliwych bakterii. Rynek kosmetyczny stale się rozwija i kobiety mają coraz więcej możliwości, dzięki którym pielęgnacja dłoni jest niezwykle prosta i przyjemna. Jedną z nich są coraz bardziej popularne nail bary.

Zadbane paznokcie wyglądają fantastycznie, ale ich pielęgnacja okazuje się być niezwykle czasochłonna. Oczyszczanie, piłowanie, nakładanie odżywek, lakierów i utwardzaczy może być żmudnym, męczącym zajęciem. Alternatywą jest zatem wizyta w salonie kosmetycznym. Niestety nie każda z pań może sobie na to pozwolić. Napięty grafik powoduje, że nie mamy czasu, aby umówić się na wizytę. Komfortowym rozwiązaniem jest zatem korzystanie z coraz popularniejszych nail barów. Mogą one występować nawet w postaci niewielkiej wyspy w galeriach handlowych. Klientki zasiadają wygodnie na krześle i kładą swoje dłonie na blacie. Wykwalifikowane kosmetyczki dbają o to, aby manicure został wykonany szybko i jednocześnie profesjonalnie.

Nail bar to doskonałe rozwiązanie dla pań, które mają napięty grafik. Codzienna bieganina i duży natłok obowiązków sprawiają, że trudno jest wygospodarować wolny wieczór na pielęgnację dłoni. Pamiętajmy,  że manicure nie ogranicza się jedynie do pokrycia płytek warstwą lakieru. Należy dodatkowo odsunąć skórki, spiłować paznokcie oraz wypolerować płytki. Oczywiście wszystkie te czynności muszą odbywać się przy użyciu specjalnych przyrządów takich jak drewniany patyczek kosmetyczny czy specjalny bloczek polerski dodawany zawsze do zestawów do manicure’u hybrydowego. Dopiero po polaryzacji, płytka jest przygotowana do bycia pokrytą lakierem. Polaryzacja sprawia, że emalia będzie się trzymała na paznokciach o wiele dłużej.

Kolejną zaletą nail barów jest fakt, że zatrudniony w nich personel zawsze jest obeznany w temacie współczesnych trendów i jest w stanie doradzić nam w kwestii wybieranych kolorów i wzorów lakierów. Jak wiadomo od kilku sezonów z mody nie wychodzą niejednolite paznokcie. Podczas gdy paznokcie na palcu wskazującym i serdecznym będę pomalowane na biało, pozostałe płytki mogą zostać ozdobione innymi kolorami.

woman wearing gold-colored ring Previous post Sposób na zadbane dłonie
person holding black and gold perfume bottle Next post Długotrwałe piękno paznokci