white and black bottles on brown wooden shelf

Trwały manicure

W ofercie każdego salonu kosmetycznego znajdują się zabiegi na dłonie i paznokcie. Warto od czasu do czasu umówić się na zabieg pielęgnacyjny na dłonie oraz manicure. Niektóre panie regularnie chodzą do salonów urody, aby wykonać manicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy to dobre rozwiązanie dla pań, które nie lubią, gdy lakier na ich paznokciach szybko ściera się i odpryskuje. Lakiery hybrydowe dają nieco inne efekty niz zwykłe lakiery dostępne w drogeriach. Paznokcie pomalowane tymi lakierami wyglądają na twardsze i mocniejsze niż w rzeczywistości, a ich kolor jest żywy i głęboki. Salony kosmetyczne mają w ofercie szeroką gamę lakierów hybrydowych. Do wyboru dostępnych jest aż ponad 200 kolorów.

Trwałość i wytrzymałość lakieru hybrydowego jest zapewniona dzięki utwardzaniu go za pomocą światła lampy UV. Poza tym nakładanie hybrydy przebiega podobnie jak w przypadku tradycyjnego lakieru. Najpierw kosmetyczka odpowiednio przygotowuje paznokcie klientki, czyli nadaje wybrany kształt płytki paznokciowej i usuwa skórki. Po odtłuszczeniu płytki nakładana jest baza pod lakier oraz dwie warstwy lakieru. Następnie manicurzystka aplikuje utwardzacz. Każda warstwa jest utwardzana również w lampie UV. Nie wpływa to jednak na czas zabiegu, gdyż jednocześnie podczas utwardzania kosmetyczka nakłada kolejne warstwy bazy, lakieru i topu na paznokcie drugiej dłoni. Lakier uzyskuje piękną głębię po utwardzeniu i przetarciu alkoholem.

Wykonanie manicure hybrydowego we Wrocławiu nie wymaga specjalnego przygotowania. Lakier utrzymuje się na paznokciach przez dwa tygodnie bez odpryskiwania i pękania. Usunięcie lakieru również najlepiej wykonać w salonie kosmetycznym. Jest również możliwe zmycie lakieru w domu przy użyciu dobrego zmywacza do paznokci z acetonem.

persons hand on pink surface Previous post Manicure hybrydowy na każdą okazję
photo of assorted-color thread spool lot Next post Kryteria doboru tkanin do produkcji odzieży