person spreading glittered nail polish on pink nails

Klasyczne wzory w manicurze hybrydowym

Manicure hybrydowy to rozwiązanie korzystne dla każdej kobiety. Tradycyjna metoda malowania paznokci zmusza nas do wykonywania całego procesu upiększenia dłoni nawet co drugi dzień. Jest to uciążliwe i czasochłonne, przez co często zdarza się, że nasze paznokcie zostają zaniedbane. Dzięki manicure’owi hybrydowemu możemy cieszyć się pięknymi i zadbanymi dłońmi nawet przez kilka tygodni. Z tego powodu, podczas wizyty w salonie, warto decydować się na wzory i kolory, które będą pasowały do większości ubrań, znajdujących się w naszej szafie.

Lakiery w kolorze nude to jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań. Są one kobiece, eleganckie i doskonale komponują się z każdym stylem. Nadają się również na każdą okazję. Świetnie sprawdzą się zarówno na popołudniowym spotkaniu z przyjaciółmi, romantycznej kolacji czy uroczystym bankiecie.

Kobiety, które preferują błyskotki i wolą postawić na bardziej odważne rozwiązania, z pewnością cieszą się z faktu, że w obecnym sezonie panuje moda na metaliczne kolory i iskrzące się wzory. Dużym zainteresowaniem cieszą się lakiery w kolorze złota. Doskonale wyglądają na paznokciach i optycznie je powiększają. Co więcej, kolor złoty dodaje elegancji i szyku. Komponuje się również dobrze z dodatkami w każdym kolorze, pomijając srebrną biżuterię.

Warto pamiętać, że zawsze możemy zdecydować się na klasyczny manicure francuski. Jest to jednak rozwiązanie przeznaczone dla kobiet, preferujących naturalne rozwiązania. Te, które wolą bardziej odważne kolory, mogą zdecydować się na lekko urozmaicony french i zamienić tradycyjne kolory na bardziej ekstrawaganckie. Pamiętajmy jednak, że podczas konsultacji z kosmetyczką warto posłuchać jej porad. W końcu w profesjonalnym salonie kosmetycznym mamy do czynienia z kompetentnym personelem, który zawsze odpowie na nasze pytania i doradzi w kwestii obowiązujących trendów w manicurze.

Kolejnym, neutralnym rozwiązaniem jest manicure black&white. Ten klasyczny kontrast nigdy nie wychodzi z mody i od zawsze kojarzy się z elegancją. Poza tym wiadomo, że czerń i biel dobrze komponują się ze wszystkimi innymi barwami. Dzisiaj, czarne paznokcie już dawno przestały kojarzyć się z buntowniczym stylem. Jeśli jednak efekt wydaje nam się zbyt ponury, możemy pozostawić czarny lakier jedynie na palcu serdecznym, pokrywając resztę białą emalią.

Możliwości zdobienia paznokci jest nieskończenie wiele. Oprócz wyglądu, ważna jest również trwałość. To właśnie z jej względu warto decydować się na manicure hybrydowy.

person holding black and gold perfume bottle Previous post Długotrwałe piękno paznokci
Next post Spódnice i sukienki – czy pasują do nich koszule ze spinkami?