teal 3-door hatchback on road

Pożyczka pod zastaw auta – Szybka gotówka przy minimum formalności!

Jeżeli masz niską zdolność kredytową, albo jesteś dłużnikiem, który jest wpisany w BIK i KRD, ale potrzebujesz gotówki – to istnieje rozwiązanie dla Ciebie. Jest to pożyczka pod zastaw auta, która z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności. Przy minimum formalności, posiadając nowe i sprawne auto, gotówkę możesz otrzymać do 72h od złożenia wniosku! Czyż nie jest to kuszące? Jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega pożyczka pod zastaw auta, jakie warunki należy spełnić – czytaj dalej. Wyjaśnimy to wszystko w tym artykule.

Czym jest pożyczka pod zastaw auta? 

Kredyt taki polega na zastawieniu naszego samochodu w celu zabezpieczenia, jeśli nie będziemy spłacać rat pożyczki. Sposób ten staje się coraz bardziej popularny i bezpieczniejszy niż zastaw naszej nieruchomości. W przypadku komplikacji ze spłacaniem kredytu, nie stracimy dachu nad głową. Aby kwalifikować się do tego rodzaju pożyczki, musimy posiadać w miarę nowy i sprawny pojazd. Nie tyczy się to samochodów klasycznych i zabytkowych – te potrafią być o wiele droższe niż nowe auta. Teraz wyjaśnimy warunki, które należy spełnić, aby o takową pożyczkę pod zastaw auta się starać.

Warunki, które należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw auta

Aby mieć możliwość uzyskania pożyczkę pod zastaw samochodu, pierwszym i najważniejszym warunkiem będzie oczywiście posiadanie sprawnego samochodu. Auto nie może zostać uznane za stare(nie tyczy się to aut kolekcjonerskich czy zabytkowych, które potrafią być o wiele bardziej wartościowe). Oczywiście im większa wartość pojazdu, tym większa możliwa do otrzymania gotówka. Kolejnymi warunkami są:

  1. ważny dowód osobisty,
  2. pełnoletność,
  3. ważne ubezpieczenie OC/AC,
  4. dowód rejestracyjny,
  5. ważny przegląd techniczny.

Jeśli spełniamy i akceptujemy powyższe warunki, to możemy złożyć wniosek o kredyt pod zastaw samochodu przez internet, bądź też w placówce parabanku. 

Następnie czeka nas jeszcze ostatni, bardzo prosty krok.

Ostatnie formalności przed otrzymaniem gotówki

Po akceptacji naszego wnioski, pożyczkodawca poprosi nas o wpisanie go jako współwłaściciela naszego samochodu. Jest to wcześniej wspomniana forma zabezpieczenia. Aby to zrobić, musimy udać się do najbliższego wydziału komunikacji i wypełnić odpowiedni wniosek. Po wykonaniu tego zadania otrzymamy potwierdzenie dokonania wpisu. Ten zanosimy do kredytodawcy. Jeśli wszystko wykonaliśmy prawidłowo, gotówki powinniśmy spodziewać się do 48h na naszym koncie!. 

Na https://autokapital.pl dowiecie się więcej o kredycie pod zastaw samochodu, obliczycie wartość takiego kredytu, oraz złożycie wniosek. 

 

Previous post Spódnice i sukienki – czy pasują do nich koszule ze spinkami?
upominki od firmy Next post Latarki z nadrukiem – pomysł na użyteczny upominek od firmy!