woman running on stairs

Legginsy pod lupą

Wiele kobiet lubi nosić legginsy, ponieważ są modne i wygodne.  Ale czy można je nosić na każdą okazję? Zaraz się o tym przekonamy.

Legginsy, czyli tak zwane getry ma w swojej szafie każda kobieta. Zazwyczaj nosimy je do sportowych ubrań albo po prostu po domu. Są wygodne do sprzątania, biegania czy na siłowni. Ale czy można je nosić na inne okazje, na przykład do pracy czy na zakupy? Tak pod warunkiem, że skomponujemy je z odpowoednimi ubraniami. Jak to zrobić? Zobacz nasze propozycje poniżej!

Legginsy – ciekawe outfit’y z udziałem getrów na każdą okazję

Getry, zazwyczaj prześwitują i żeby dobrze w nich wyglądać musimy założyć dłuższą bluzkę albo sweter. Jednak wiele kobiet zapomina o tym, że można włożyć do nich krótką bluzkę, którą przykryjemy ponczo lub swetrem. Również można wyglądać świetnie w takim połączeniu, pomimo różnych wad swojej sylwetki. Wystarczy tylko kupić odpowiedni fason takiego okrycia.

Jeżeli jesteś osobą szczupłą, to możesz założyć poncho w poziome paski albo wybrać takie w jasnych barwach. Zimne kolory zazwyczaj lekko poszerzają naszą sylwetkę. Jeśli natomiast chcesz zamaskować defekty swojej figury, to kup poncho w kolorze czarnym lub takie, które nie ma zbyt dużo wzorów.

Ponczo, które zgra się z każdą garderobą

Taki typ odzienia wierzchniego jest również świetnym zastępstwem kurtki czy płaszcza wiosną. Jest wygodne, modne i do tego czujemy się w nim komfortowo. Jeżeli zrobi się nam za gorąco możemy schować je do torebki i nie musimy męczyć się z nim tak jak z kurtką czy płaszczem. Wchodząc do galerii handlowej nie trzeba również szukać szatni, bo takiej ubranie można włożyć do plecaka.

woman in gray sports bra and gray leggings doing push up Previous post Jak zacząć ćwiczyć?
woman wearing beige and red floral top leaning on gray concrete slab with white leather bag ontop Next post Wiosna 2022 w Twojej szafie